Служба охорони праці

Звітність з охорони праці

1748
Які звіти з охорони праці мають подавати роботодавці? Який термін їх подачі, де взяти необхідні бланки, яка відповідальність передбачена за недотримання цих вимог? Читайте далі.

Звіт про травматизм на виробництві

Не пізніше 28 лютого до територіального органу Держстату України юридичні особи мають подати «Звіт про травматизм на виробництві у 20__ році». Цей документ роботодавці складають, починаючи з 2014 року. Його було впроваджено з метою подальшого вдосконалення державних статистичних спостережень зі статистики травматизму на виробництві й отримання повної, всебічної та об’єктивної статистичної інформації.

Форма державного статистичного спостереження № 7-тнв (річна) «Звіт про травматизм на виробництві у 20__ році» затверджена наказом Держстату від 18.08.2014 № 242.

Порушення порядку подання або використання даних державних статистичних спостережень тягне за собою відповідальність, яка встановлена статтею 186Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Скачати бланк Звіт про травматизм на виробництві:

Річний звіт з охорони праці

Річний звіт про травматизм

Скачати інструкцію по заповненню Звіту про травматизм 

Звіт з охорони праці

Звіт про умови праці, пільги та компенсації за роботу зі шкідливими умовами праці

Один раз на два роки потрібно також звітувати про умови праці, пільги та компенсації за роботу зі шкідливими умовами праці.

Починаючи зі звітного періоду за 2017 рік, форма державного статистичного спостереження № 1-ПВ (умови праці) (раз на два роки) «Звіт про умови праці, пільги та компенсації за роботу зі шкідливими умовами праці» має подаватися за формою, затвердженою наказом Держстату від 26.06.2017 р. № 150.

Її формують юрособи та їхні відокремлені підрозділи за переліком, визначеним органами державної статистики.

Нова форма звіту 1-ПВ розроблена з метою подальшого вдосконалення державних статистичних спостережень зі статистики праці й отримання повної, всебічної та об’єктивної статистичної інформації згідно з вимогами:

та враховуючи положення:

Скачати бланк нової форми №1-ПВ (умови праці)

«Звіт про умови праці, пільги та компенсації за роботу зі шкідливими умовами праці»

Бланк звіт 1-ПВ скачати

Зверніть увагу!

З 02.01.2018 втратив чинність наказ Держстату від 12.06.2015 № 149 «Про затвердження форми державного статистичного спостереження № 1-ПВ (умови праці) (один раз на два роки) «Звіт про умови праці, пільги та компенсації за роботу зі шкідливими умовами праці» (зі змінами).

Нова форма звіту 1-ПВПідписка на статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх актуальних подій у сфері охорони праці!


×
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!